New
Stalpisor decorativ de exterior cu LED inaltime 800mm.
Culoare disponibila gri antracit sau negru
disponibil in stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
STALPISOR ORNAMENTAL LED 7W 4000K inaltime 80cm
Stalpisor decorativ de exterior cu LED inaltime 800mm.
Culoare disponibila gri antracit sau negru
Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
| Inaltime (H) : | 70 cm |
| Culoare stalp : | graphite (gri antracit) |
| Material : | aluminiu |
| Nr. brate: | fara brate |
| Tip sursa iluminat: | SMD LED |
| Corp iluminat : | LED integrat |
| Flux luminos (Lumeni) : | 750 Lm |
| Unghi de dispersie : | 180° |
| Temperatura de culoare : | 4000 K (Lumina naturala, lumina zilei) |
| Durata de viata : | 20000 ore |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Tensiune alimentare : | 220-240V |
| Forma baza stalp : | dreptunghiulara |
| Certificari : | CE, EMC, ROHS |
| Garantie oferita: | 24 luni ( 2 ani ) |
Pretul afisat este exprimat in Ron si nu contine TVA. Cantitatea minima pentru comanda este de 3 bucati.
La livrare stalpisorii LED se livreaza impreuna cu declaratie de conformitate si certificate de garantie.
Pentru informatii suplimentare legate de produsele noastre sau pentru oferte personalizate, va rugam sa ne contactati cu incredere la numarul de telefon 0764 663 405 sau pe e-mail la vanzari@energyled.ro.
1 234,80 lei -10% 1 372,00 lei
1 250,00 lei
1 035,00 lei
1 035,00 lei -10% 1 150,00 lei
865,00 lei
488,70 lei -10% 543,00 lei
517,50 lei -10% 575,00 lei
927,50 lei
997,50 lei
1 075,00 lei
989,00 lei
1 156,00 lei
890,78 lei -10% 989,75 lei
1 009,58 lei -10% 1 121,75 lei
699,75 lei -10% 777,50 lei
699,75 lei -10% 777,50 lei
698,40 lei -10% 776,00 lei
698,40 lei -10% 776,00 lei
948,35 lei
1 757,00 lei
1 012,50 lei -10% 1 125,00 lei
1 598,00 lei
1 647,00 lei
1 279,00 lei
1 667,00 lei
1 535,00 lei
1 725,00 lei
1 897,00 lei
1 765,00 lei
1 054,00 lei