New
Lampi iluminat stradal cu LED 80W 6400K IP65
Flux luminos 90-100 Lm/W
Warning: Last items in stock!
Availability date:
LAMPA ILUMINAT STRADAL CU LED 80W IP65
Lampi iluminat stradal cu LED 80W 6400K IP65
Flux luminos 90-100 Lm/W
Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
| Standard : | EN 60598; EN 60529 |
| Putere (Watt) : | 80W |
| Flux luminos (Lumeni) : | 8000 Lm |
| Temperatura de culoare : | 6400 K (Lumina rece) |
| Durata de viata : | 30 000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Cote de gabarit HxLxA : | 620x260x90 mm |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Diametru teava de montaj : | Ø 37 ÷ 53 mm |
Corpuri cu LED pentru iluminatul public stradal sau arhitectural.
Lampa stradala cu LED 80W se monteaza pe stalpii de iluminat cu ajutorul bratelor carjelor de iluminat cu diametru D60mm.