Nouveau
Attention : dernières pièces disponibles !
Date de disponibilité:
LAMPA STRADALA LED 60W IP65 6400K
Destinataire :
* Champs requis
OU Annuler
| Standard : | EN 60598; EN 60529 |
| Putere | 80W |
| Flux luminos: | 8000 Lm |
| Temperatura de culoare | 6400 K (Lumina rece) |
| Durata de viata : | 30 000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Cote de gabarit HxLxA : | 620x260x90 mm |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Diametru teava de montaj : | Ø 37 ÷ 53 mm |