New
Proiectoare stradale LED 100W 120Lm/W 50000 ore functionare 3 ani garantie
Warning: Last items in stock!
Availability date:
LAMPI LED ILUMINAT STRADAL 100W
Proiectoare stradale LED 100W 120Lm/W 50000 ore functionare 3 ani garantie
Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
| Flux luminos (Lumeni) : | 12000 Lm |
| Eficienta luminoasa : | 120Lm/W |
| Temperatura de culoare : | 6400 K (Lumina rece) |
| Durata de viata : | 50.000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Diametru teava de montaj : | Ø 49 ÷ 65 mm |
| Tensiune alimentare : | AC110-277V |
| Garantie oferita: | 36 luni (3 ani) |
Lampi si corpuri de iluminat stradale cu LED 100W SMD LED MULTILED 120Lm/W garantie oferita 36 luni (3 ani)