Ningún producto
Estos precios se entienden sin IVA
Nuevo
Advertencia: ¡Últimos artículos en inventario!
Disponible el:
LAMPI LED ILUMINAT STRADAL 100W
Recipiente :
* Campos obligatorios
total Cancelar
| Flux luminos: | 12000 Lm |
| Eficienta luminoasa | 120Lm/W |
| Temperatura de culoare | 6400 K (Lumina rece) |
| Durata de viata : | 50.000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Diametru teava de montaj : | Ø 49 ÷ 65 mm |
| Tensiune alimentare : | AC110-277V |
| Garantie oferita | 36 luni (3 ani) |