Нет товаров
Цены указаны без учёта НДС
Новое
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
LAMPI ILUMINAT STRADAL COB LED 50W
Получатель: :
* Обязательные поля
или Отмена
| Standard : | EN 60598; EN 60529 |
| Putere | 50W |
| Flux luminos: | 5000 Lm |
| Temperatura de culoare | 6400 K (Lumina rece) |
| Durata de viata : | 30 000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Cote de gabarit HxLxA : | 500x210x85 mm |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Diametru teava de montaj : | Ø 37 ÷ 53 mm |