Ningún producto
Estos precios se entienden sin IVA
Nuevo
Advertencia: ¡Últimos artículos en inventario!
Disponible el:
Lampa iluminat STRADAL cu LED 50W GARANTIE 5 ANI
Recipiente :
* Campos obligatorios
total Cancelar
| Putere | 50W |
| Tip LED | LED SMD Philips 3030 |
| Flux luminos: | 6500 Lm |
| Temperatura de culoare | 5700 K |
| Durata de viata : | 50.000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Diametru teava de montaj : | Ø 37 ÷ 53 mm |
| Garantie oferita | 60 luni (5 ani) |
287,95 lei -15% 338,76 lei
287,00 lei -15% 337,65 lei
652,00 lei
198,00 lei -25% 264,00 lei