New
Warning: Last items in stock!
Availability date:
LAMPI STRADALE CU LED 100W 2X50W IP65
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Standard : | EN 60598; EN 60529 |
| Putere | 100W |
| Flux luminos: | 90-100 Lm/W |
| Temperatura de culoare | 6400 K (Lumina rece) |
| Durata de viata : | 30 000 ore functionare |
| Material carcasa : | din aliaj de aluminiu vopsit in camp electrostatic |
| Cote de gabarit HxLxA : | 720x275x110 mm |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Diametru teava de montaj : | Ø 49 ÷ 65 mm |